Koncertai
- Spalio 9 d. 19 val., "Park Inn Kaunas", renginių salėje "Alfa"
- Spalio 10 d. 19 val., "Švyturio menų dokas" mažoji salė
Muzikos verslo mitas, kad rokeriai ansčiau ar vėliau grįžta prie savo šaknų – bliuzo, vis dar gyvas. Galime tai laikyti dar viena miesto legenda arba realybe, tačiau net Iggy Pop išgyveno savo bliuzo periodą su “The Prime Movers”.
Tai tas pats kelias, kuriuo nuėjo Jérôme Pietri: viena koja bliuze, kita koja roke, ir niekada to nesigailėjo. Nuo tada, kai būdamas 15-os jis atrado Rolling Stones, the Animals, Pink Floyd bei the Who roko ir bliuzo visatą, Jerome išmaišė kontinentą skersai išilgai su gitara rankose. Būtent susitikimas su Mick Ronson (David Bowie gitaristu) neabejotinai pastūmėjo jį link roko, bent jau keletai metų.
Nuo SOS, jo roko grupės, per El Diablo the Texas Blues, tada Jean Louis Murat “Too Bad”, "Mažoji Bliuzo Istorija" prasidėjo prieš trejus metus. “Mažąja” ji pavadinta tik dėl muzikanto kuklumo, joje Jérôme pasakoja savo Bliuzo istoriją. Keliai, kuriais jis mus veda, siekdamas pasidalinti savo patirtimi ir išreikšti pagarbą garsiesiems bliuzo vardams - tolimi ir platūs.
Jérôme Pietri – metodiška asmenybė. Atskleisdamas techninį meistriškumą jis apnuogina savo sielą ir paliečia auditorijos širdis. “Slide”, “dobro”, “finger picking” – visa tai technikos, kurias jis pasitelkia savo muzikoje, ir, tobulai valdydamas savo instrumentus, suaudžia į bliuzą. Nepaisant profesionalaus muzikanto techninių įgūdžių, Jerome muzikai jausmingumo netrūksta. Toks gebėjimas vibruoti kartu su bliuzu kaip tai sugeba J. Pietri – retenybė. “You are dynamite!” (liet. “Tu dinamitas!”) sušuko pats Calvin Russel po vieno iš pagarbą keliančių jo pasirodymų.
Jérôme Pietri grojo su tokiais muzikantais, kaip Calvin Russell, Robert Plant, Ten Years After, Blue Oyster Cult, Doctor Feelgood, Lucky Peterson, Nine Below Zero, Keziah Jones, ir daugybe kitų. Daugiau informacijos apie jo asmenybę, karjeros vingius bei muzikinius pasiekimus galite rasti jo MySpace.